Loader

Plasma System

Oferty pracy

Zakres obowiązków

  • odpowiada za analizę zapytań ofertowych pod względem możliwości wykonania oraz za wycenę wstępną zleceń
  • tworzy kosztorysy
  • dobiera technologię wykonania zlecenia oraz opracowuje dokumentację technologiczno-produkcyjną
  • przygotowuje i sprawdza karty/przewodniki technologiczne zgodnie z opracowaną technologią oraz zamówieniem klienta
  • prowadzi nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • odpowiada za kontakt z klientem w sprawach technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria materiałowa, spawalnictwo lub pokrewne)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie
  • Znajomość procesów natryskiwania cieplnego i napawania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • rozwojową pracę w ciekawej branży
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: furgacz.pawel@plasmasystem.pl

Spełniasz powyższe wymagania?
Wypełnij formularz i załącz aplikację
Bądź prześlij ją na adres: rekrutacja@plasmasystem.pl
z dopiskiem: Technolog / Inżynier Procesu.
Kontakt

Twój kontakt

  • ul.Towarowa 14
  • 41-103 Siemianowice Śląskie
  • tel. +48 32 35 11 320
  • fax. +48 32 35 11 329
  • biuro@plasmasystem.pl